KOSZYK

SKUP MONET

Jeśli myślisz o tym, aby sprzedać swoją kolekcję numizmatów, to skontaktuj się z nami. Bezpłatnie:
– oszacujemy ich wartość,- doradzimy odpowiednią formę sprzedaży,
– jeśli będziemy zainteresowani zakupem Twojej kolekcji, przedstawimy swoją ofertę kupna. Sam zdecydujesz.
– możemy też przyjąć Twoją kolekcję w tzw. KOMIS.
Za żadne z tych czynności nie płacisz ani grosza!


Mamy doświadczenie w sprzedaży monet, zajmujemy się tym od dawna. Jeśli zainteresowana sprzedażą osoba skontaktuje się z nami, gwarantujemy fachową obsługę.
Ocenimy wartość monety, a co najważniejsze doradzimy Tobie, jak odpowiednio ją sprzedać. Pamiętaj, że jeśli chcesz sprzedać monetę jakiejkolwiek firmie, która zajmuje się numizmatyką, otrzymasz zwykle około 70-80% jej wartości rynkowej. Musisz być przygotowany na to, że kupujący robi to po to, aby ją odsprzedać, więc musi zarobić.
Jeśli masz ciekawe krążki, możemy je od Ciebie odkupić. Możemy również w Twoim imieniu dokonać ich dalszej sprzedaży na aukcjach albo też wziąć je w KOMIS.

Wzięcie monet w KOMIS:
Polega to na tym, że zainteresowany klient przesyła nam wartości kolekcjonerskie, które chce sprzedać. Wraz z nimi należy przesłać również wypełnioną umowę komisową. Przesłane wartości wystawiamy w naszym sklepie. Po sprzedaniu ich, w ciągu 7 dni rozliczamy się z klientem. Za usługę komisową, pobieramy prowizję.

Jesteśmy rzetelną firmą i traktujemy naszych klientów poważnie!
Wiele osób obawia się o swoje kolekcje, martwiąc się tym, że mogą trafić w niewłaściwe ręce. W cale się temu nie dziwimy. Jest wiele firm, które traktują klientów nie poważnie. W rozmowach telefonicznych klienci mówią nam o tym. Oczywiście nie zmuszamy nikogo do wysyłki ani zawierania z nami umów. Jeśli klient się waha, doradzamy mu w jaki inny sposób może sprzedać kolekcję lub pojedyncze krążki.


 Jeśli zdecydowany jesteś na współpracę z nami, w pierwszej kolejności:
– skontaktuj się z nami (KONTAKT),
– w wiadomości przedstaw nam co masz do sprzedania, wraz ze zdjęciami (awers, rewers, znaki szczególne) – to bardzo ważne.
– Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak będzie to możliwe podając Ci informację w jaki sposób możemy sfinalizować transakcję.
– Jeśli będziesz zainteresowany propozycją kupna, ściągnij i wydrukuj dwa egzemplarze UMOWY SPRZEDAŻY, następnie wypełnij je oba i wraz z przedmiotami wyślij na nasz adres firmowy: INVEST-NUMI Anna Żółkowska, ul. Klonowa 26/12, 68-100 Żagań, woj. lubuskie. Nadaj je listem poleconym ekonomicznym (zwrócimy koszt wysyłki).
– Jeśli będziesz zainteresowany propozycją sprzedaży komisowej, ściągnij i wydrukuj dwa egzemplarze UMOWY KOMISOWEJ, następnie wypełnij je oba i wraz z przedmiotami wyślij na nasz adres firmowy: INVEST-NUMI Anna Żółkowska, ul. Klonowa 26/12, 68-100 Żagań, woj. lubuskie. Nadaj je listem poleconym ekonomicznym (zwrócimy koszt wysyłki).